Real Madrid nadigrao Atletico

Utakmice između Atletico Madrida i Real Madrida završila je u korist Reala. Gledatelji su mogli vidjeti četiri gola.

Atletico - Real Madrid - Twitter

Prvi pogodak na utakmici pao je u 16. minuti kada je za Real pogodio Casemiro.

Za izjednačenje od 1:1 pogodio je Antonie Griezmann u 25 minuti, međutim u nastavku se pokazalo da je to nedovoljno.

U završnici prvog poluvremena Real Madrid je povisio rezultat na 1:2 golom Serga Ramosa.

Za onačnih 1:3 pogodio je Gareth Bale u 74 minuti.

Real je ovim trijumfom preskočio Atletico i sada imaju bod više od njih na drugom mjestu tabele (45), a ispred je još Barcelona sa pet bodova više i utakmicom manje.