Arsenal i Liverpool podijelili bodove

U velikom derbiju 11. kola engleske Premier lige Arsenal i Liverpool su remizirali rezultatom 1:1. Sjajna utakmica viđena je na Emiratesu, a pravo čudo se dogodilo u prvom dijelu pa nismo vidjeli pogodak.

Arsenal - Liverpool - Agencije

Gosti su bili znatno bolji, postigli regularan pogodak koji nije priznat, a Virgil Van Dijk je glavom pogodio stativu.

No, u drugom poluvremenu vidjeli smo i golove. Na samom otvaranju nastavka James Milner je postigao gol nakon odlične povratne lopte.

Ipak, kada su svi mislili da će gosti do trijumfa, sjajan gol postiže Alexandre Lacazette i to je bilo konačnih 1:1. Bosanskohercegovački reprezentativac Sead Kolašinac je nakon teške povrede zabilježio povratak na teren i to od prve minute, a igrao je do 81. i dobio velike aplauze domaće publike, piše “SCsport“.