Real Madrid u finišu slomio Valladolid i prekinuo crnu seriju

Fudbaleri madridskog Reala stigli su do teške, ali važne pobjede protiv Valladolida rezultatom 2:0.

Sergio Ramos - Agnecije

Mnogo su se mučili izabranici Santiaga Solarija koji je preuzeo privremeno klupu domaćih od Julena Lopeteguija koji je dobio otkaz u ponedjeljak, piše “SCsport“.

To je, na kraju, urodilo plodom, ali su se domaći baš namučili da dođu do trijumfa. U 83. minuti Kiko postiže autogol i Madriđani dolaze do vodstva. Dvije minute prije kraja Sergio Ramos postiže gol sa bijele tačke i tako postavlja konačnih 2:0.

Ovom pobjedom Real se, bar na kratko, približio vodećoj Barceloni na četiri boda zaostatka.