Salahovo remek-djelo: Zabio direktno iz kornera

Egipat je u 3. kvalifikacijskom kolu grupne faze Afričkog kupa nacija u Kairu s 4:1 pobijedio eSwatini (bivši Swaziland). Pobjedu, kojom se Egipat sa šest bodova poravnao s Tunisom na vrhu poretka, obilježila je majstorija Mohameda Salaha.

Mohamed Salah - EPA

Već nakon pola sata igre Egipat je bio u vodstvu 3:0. Pečat na pobjedu stavio je Mohamed Salah u 45. minuti poentiravši direktno iz kornera. Iskoristio je neopreznost suparničke obrane i zabio inače četvrti pogodak koji je Egipat realizirao izravno iz kornera, piše “Index“.

U 88. minuti ogleda prisilno je zbog povrede napustio travnjak. Prema prvim dijagnozama, pretrpio je mišićnu povredu. Neslužbeno je riječ o manjoj povredi, ali detaljniji pregledi utvrdit će težinu povrede i razdoblje oporavka.