ODGOVORNOST! - #ostanikuci - #ostanidoma

Borna Sosa u debiju za Stuttgart učestvovao u najluđem autogolu sezone

OZBILJAN konkurent za nagradu “Biser godine” od danas je Stuttgartov golman Ron Robert Zieler.

borna sosa-autogol-Screenshot-Youtube

On je na utakmici 6. kola Bundeslige protiv Werdera neshatljivo pogriješio u 68. minuti pri vodstvu njegove momčadi 1:0. Bivši Dinamov bek Borna Sosa, kojemu je ovo bio debiantski nastup za novi klub, mu je dodao loptu iz auta, a Zieler ju je, u želio da je primiri, propustio preko kopačke u gol za 1:1.

Video pogledajte OVDJE.

Sosa je u čudu širio ruke, a Zieler je tako gostima poklonio izjednačenje. Ironično, da Zieler nije dirao loptu, a ona završila u golu bio bi dosuđen korner za goste.

Na njegovu sreću Gonzalo Castro je sedam minuta kasnije zabio za 2:1, piše “Index.hr“.