GOLČINA BILBIJE I MAJSTORIJA TATARA ZA OSTANAK NA VRHU: Pogledajte kako su “Zrinjski“ i “Sarajevo“ tijesno slavili na domaćem terenu

Bordo tim je na Koševu slavio nad Širokim Brijegom, a gol je postigao Tatar u 30. minuti na asistenciju Pidre

Sarajevo je dočekalo Široki Brijeg na Koševu, a derbi 11. kola jače su započeli gosti, no njihovi pokušaji ipak nisu završili u mreži. Ubrzo ih je za to kaznio Benjamin Tatar, koji je u 29. minuti zabio pogodak glavom za vodstvo bordo momčadi, a rezultat je ostao nepromijenjen do kraja te je Sarajevo s 1:0 ostalo na vrhu ljestvice.

Zrinjski je dočekao Mladost, a pobjedu je donio Bilbija u 81. minuti te bacio gostujuću momčad na korak od zone ispadanja.