Horor u Gracu, sudiji flašom razbili glavu

Divljanje navijača na meču kvalifikacija za Ligu Evrope između Šturma i kiparskog AEK-a.

Duel trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, između Šturma i AEK Larnake, prekinut je u 78. minutu, nakon što su domaći navijači flašom pogodili pomoćnog sudiju Fredrika Klajvera, koji je razbijene glave ostao da leži na travi, piše “Mondo.rs“.

Nesrećnom Klajveru brzo je ukazana pomoć, a glavni sudija – Muhamed Al-Hakim iz Švedske – odlučio je da fudbalere oba tima pošalje u svlačionice.

U trenutku prekida gosti su u Gracu vodili 2:0, a nakon dvadesetak minuta pauze, susret je nastavljen. Rezultat se do kraja nije menjao.