Premier liga – Torres pogodio za pobjedu Chelseaja, Džeko nije igrao (VIDEO)

Danas su na progrmu bila četiri susreta devetog kola engleske Premier lige.

No image - Haber.ba

Fernando Torres (Foto: Arhiva)

U prvom derbiju Sunderland je savladao Newcastle sa 2:1. U drugom derbiju Chelsera je u sjajnom meču savladao Manchester City sa 2:1.

Nakon nevjerovatnog promašaja Fernando Torres je sjajno asistirao za Schurlea koji je doveo Chlesea u vodstvo. Sa ovim rezultatom se otišlo na odmor. Na startu drgog poluvremena Aguero je fenomenalnim pogodkom donio izjednačenje Cityu.

I onda kada su svi očekivali kraj Torres je iskoristio grešku Harta i Nastasića i postigao gol za veliko slavlje ”Plavaca” U timu Citya naš Edin Džeko je svih 90 minuta proveo na klupi.

Tottenham je na svom terenu savladao Hull sa 1:0, golom Soldada iz penala dok su Swansea i West Ham odigrali susret bez golova 0:0.