Sedmi gol sezone – Vedadu Ibiševiću trebalo samo dvije minute da zatrese mrežu Nurnberga (VIDEO)

Golom protiv Nurnberga Ibišević se probio na drugu poziciju liste strijelac u Bundesligi ove sezone. Vedo je do sada sedam golova koliko i Sidney Sam, napadač Bayera iz Levrkusena.

No image - Haber.ba

Vedad Ibišević (Foto: Screenshot)

Drugu poziciju dijele Kiessling, Lewandowski, Modeste i N. Muller.

Stuttgartu je trebalo samo dvije minute da povede protiv Nurnberga u prvoj utakmici 10. kola Bundeslige.

Strijelac je sa bijele tačke bio je naš reprezentativac Vedad Ibišević.

“Švabe” bi se pobjedom dokopale četvrte pozicije ali planove im je pokvario Josip Drmić koji je samo dva minuta poslije Vedadovog gola postavio konačan rezultat 1:1.