Kineski FA kup – Muslimović i Misimović donijeli pobjedu Guizhouu protiv tima Sime Krunića

Guizhou Renhe, za koji nastupaju Zlatan Muslimović i Zvjezdan Misimović, savladao je Dalian Aerbin, koji s klupe vodi Simo Krunić, u okviru prve utakmice polufinala kineskog FA Kupa (1:2), a pogotke su postigli naši igrači.

No image - Haber.ba

Zvjezdan Misimović i Zlatan Muslimović (Foto: Arhiva)

Mullen je doveo Dalian Aerbin u vodstvo u 7. minuti, ali nije trebalo dugo da gosti dođu do izjednačenja.

Zlatan Muslimović postigao je pogodak za 1:1 u 19. minuti. Pobjedu u 77. minuti Guizhouu donio je Zvjezdan Misimović.