ODGOVORNOST! - #ostanikuci - #ostanidoma

Reprezentacija BiH remizirala protiv Senegala u Le Havreu

Fudbalska “A” reprezentacija Bosne i Hercegovine je u prijateljskoj utakmici u francuskom Le Havreu igrala neriješeno bez golova protiv selekcije Senegala.

No image - Haber.ba

Bosna i Hercegovina je imala dobru priliku u 18. minuti, ali je Višća šutirao samo pored gola selekcije Senegala.

Reprezentacija Senegala je imala izglednu priliku u 29. minuti, ali je Šehić odbranio šut Sowa, javlja Anadolu Agency.

Samo minut kasnije Senegal je ponovo imao veliku priliku, ali Traore je bio neprecizan.

Do kraja prvog dijela igre bilo je još nekoliko prilika na obje strane, ali bez golova, pa se na odmor otišlo kod rezultata 0:0.

Reprezentacija BiH je u 56. minuti organizovala lijepu akciju, ali je Višćin pogodak poništen zbog ofsajda.

Bh. selekcija je imala novu priliku u 60. minuti, ali je golman Senegala odbranio šut Kolašinca.

BiH je i u 73. minuti imala odličnu priliku preko Višće, ali je njegov šut spriječio golman Senegala.

Do kraja nije bilo golova, pa je utakmica završena nepopularnim rezultatom 0:0.

Prošle sedmice BiH je u Razgradu u test susretu pobijedila Bugarsku, rezultatom 1:0. Strijelac je bio Kenan Kodro u 20. minutu utakmice za prvi trijumf selektora Roberta Prosinečkog sa popularno zvanim “zmajevima”.