ODGOVORNOST! - #ostanikuci - #ostanidoma

Šou Ronalda u tri minute, remi u evropskom klasiku, Maroko savladao Srbiju, Argentina bolja od Italije

Večeras je širom Evrope odigrano nekoliko zanimljivih prijateljskih fudbalskih utakmica.

Cristiano Ronaldo - Facebook

Egipat je poražen u duelu sa Portugalom, a konačan rezultat bio je 2:1. Strijelac gola za Egipat bio je Mohamed Salah u 56. minuti meča. Portugalce je spasio Ronaldo golovima u 93. i 96. minuti.

U jednom od evropskih klasika Njemačka i Španija su odigrale 1:1. Poveli su Španci već u šestoj minuti golom Rodriga. Za konačnih 1:1 pogodio je Muller u 35. minuti meča.

Engleska je slavila protiv Holandije sa 1:0. Ključni trenutak utakmice desio se u 59. minuti kada je mrežu Holandije pogodio Lingard, pišu “Sportske“…

Srbija je u Londonu poražena od Maroka sa 2:1. Maroko u 29. minuti dolazi do vodstva, kada je sa jedanaest metara, pogodio Ziyech. U 37. Tadić pogađa za 1:1.

Konačnih 2:1 postavio je Boutaib u 40. minuti.

Argentina je savladala Italiju sa 2:0, golovima Banege i Lanzinija.

Austrija je bila bolja od Slovenije sa 3:0.

Štotska je izgubila od Kostarike sa 1:0, baš kao i Poljska od Nigerije.

Iznenađujući poraz svojim navijačima priredila je Francuska. Trikolore su pobijedili gosti iz Kolumbije, i to nakon šokantnog preokreta.

Francuska je vodila 2:0 golovima Girouda i Lemara, ali su prvo Muriel i veteran Falcao izjednačili na 2:2, da bi pet minuta prije kraja poentirao Juan Quintero sa bijele tačke za konačnih 2:3.