Serie A – Fantastičan gol Miralema Pjanića protiv Napolija (VIDEO)

U prvom i derbi susretu osmog kola italijanske Serie A, Roma je dočekala Napoli.

No image - Haber.ba

Miralem Pjanić (Foto: Arhiva)

Na samom kraju prvog poluvremena Roma je povela sa 1:0 i to prelijepim golom Miralema Pjanića.

Reprezentativac BiH je doveo Vučicu u prednost sjajno izvedenim slobodnim udarcem sa oko 25 metara sa lijeve strane u trećoj minuti sudijske nadoknade vremena.

image

U 71. minuti utakmice, novi pogodak Miralema Pjanića, ovaj put iz jedanaesterca.

Bila je ovo rekordna osma uzastopna pobjeda Rome iz isto toliko utakmica.