ODGOVORNOST! - #ostanikuci - #ostanidoma

Real Madrid na krilima Cristiana Ronalda deklasirao Gironu

Real Madrid je na Santiago Bernabeu dočekao ekipu Girone i slavio pobjedu od 6:3.

Igrači Real Madrida - Twitter

Madriđani su 11. minutu preko Cristiana Ronalda stigli do vodstva, da bi gosti u 29. minutu preko Stuanija došli do poravnanja, te se sa 1:1 otišlo na odmor, piše “SCsport“…

U drugom poluvremenu, Kraljevi ubacuju u brzinu više, pa za samo 15-ak minuta stižu do visokih 4:1. Strijelci pogodaka bili su Ronaldo dva puta, te Lucas Vasquez.

U 67. minutu Stuani drugim golom na meču smanjuje prednost Zidaneove ekipe, ali u 86. minutu Bale svoju ekipu dovodi na novih plus tri gola razlike.

Susret su svojim pogocima zaključili Juanpe i Cristiano Ronaldo, te je tako Real iz Madrida u konačnici slavio pobjedu od 6:3.