ODGOVORNOST! - #ostanikuci - #ostanidoma

Atletico Madrid ubjedljivom pobjedom u Moskvi potvrdio plasman u četvrtfinale Evropske lige

Fudbaleri madridskog Atletica potvrdili su plasman u četvrtfinale Evropske lige, nakon što su kao gosti pobijedili moskovski Lokomotiv sa 1:5 i ukupnim rezultatom 8:1 prošli su dalje.

Utakmica Atletico Madrid - Lokomotiva - SCsport.ba

Pitanje prolaza riješeno je još u prvom meču, ali Jorgandžije su i u ovoj utakmici potvrdile kvalitet.

Correa je u 16. minuti pogodio za 0:1, ali samo četiri minute kasnije Rusi su poravnali preko Rybusa sjajnim golom sa 25 metara.

Ipak, u nastavku je Saul u 47. minuti vratio vodstvo Atleticu nakon lijepe akcije, a posao su završili Torres pogocima u 65. i 70. minuti, te rezervista Griezmann pet minuta prije kraja za konačnih 1:5, piše “SCsport“…