Zakucao loptu: Sead Kolašinac postigao vrlo važan gol za Arsenal!

Ekipa Arsenala sinoć je na svom stadionu igrala revanš utakmicu šesnaestine finala Evropske lige protiv Ostersunda.

Sead Kolašinac - SCsport.ba

Švedski predstavnik u Evropa ligi je došao do vodstva od 2:0 nakon svega 23 minute igre u prvom dijelu, što je unijelo i dramu u ovaj meč, uprkos pobjedi engleskog tima rezultatom 3:0 na gostovanju.

Ipak, po dolasku s odmora, bh. reprezentativac Sead Kolašinac pogodio je za 1:2, nakon asistencije Hectora Bellerina u 47. minuti. Dobio je loptu na slabiju, desnu nogu, ali je zakucao u mrežu gostiju.

Više pogledajte u priloženom videu:

Ovo je za Kolašinca bio drugi gol u ovogodišnjoj Evropskoj ligi, a prvi je postigao protiv Kolna.

Sigurno je da će ovaj pogodak Kolašincu donijeti mnogo po pitanju samopouzdanja.