Neviđena drama na Old Traffordu: United teškom mukom do boda protiv Burnleya

Danas je odigrano sedam susreta 20. kola fudbalske Premier league u Engleskoj.

Manchester United - Burnley - SCsport.ba

Manchester United je na svom terenu odigrao neriješeno protiv ekipe Burnleya.

Burnley je u prvom poluvremenu veoma rano stigao do vodstva.

Igrala se 3. minuta kada je Barnes zatresao mrežu De Gea-e za vodstvo svoje ekipe.

United je nakon pogotka imao nekoliko pokušaja, ali hladan tuš za domaću publiku u 36. minutu priredio je Defour i tako gostima donio prednost od 2.0, sa kojom se otišlo na odmor, piše “SCsport“…

U drugom poluvremenu, Đavoli su imali mnogo više od igre, te su u 53. minutu maestralnim pogotkom Lingarda smanjio rezultat.

Isti igrač je u sudijskoj nadoknadi meča pogodio za izjednačenje na 2:2 i tako potavio konačan rezultat meča.