Vučica pokazala zube: Nakon Manolasa pogodio i Džeko!

Fudbalerima Rome nije trebalo dugo da povedu na gostovanju kod Qarabaga u susretu 2. kola grupe C Lige prvaka u fudbalu. Nakon 15. minuta Vučica je stigla do vodstva od 2:0.

Edin Džeko - Facebook

Nakon svega sedam minuta igre italijanski viceprvak poveo je s 1:0, a strijelac za Vučicu bio je Kostas Manolas nakon asistencije Lorenza Pellegrinija.

Ibrahim Šehić je prvobitno otklonio opasnost nakon ubačaja iz kornera. Gostujući fudbaleri brzo reagovali, Pellegrini je vratio loptu u kazneni prostor prvaka Azerbejdžana, a grčki defanzivac poznat po duelu s Edinom Džeko u susretu kvalifikacija BiH – Grčka matirao je našeg reprezentativnog golmana, prenosi “Faktor“…

Samo sedam minuta kasnije prvi pogodak u novoj sezoni Lige prvaka postigao je kapiten fudbalske reprezentacije BiH Edin Džeko i tako udvostručio vodstvo rimskog kluba.