LA LIGA: Oslabljeni Real Madrid slavio u San Sebastianu

Real Madrid je savladao Real Sociedad u gostima u četvrtom kolu španske fudbalske La Lige rezultatom 3:1.

Borja Mayoral - Hina

Real je igrao veoma oslabljen, bez Ronalda, Kroosa, Marcela i Benzeme, ali je uspio stići do tri boda, prenosi “Klix“…

Mayoral je doveo Real Madrid u vodstvo u 19. minuti susreta, ali je Rodrigues izjednačio na 1.1 u 28. minuti.

Rodrigues je potom postigao autogol u 36. minuti, a konačnih 3:1 postavio je Bale u 61. minuti susreta.

Ranije danas Las Palmas je Remyjevim pogotkom iz 87. minute savladao Athletic Bilbao.