Kunić u 90. minuti donio veliku pobjedu Borcu

Banjalučki Borac i bijeljinski Radnik remizirali su bez golova na Gradskom stadionu u okviru 8. kola Premijer lige BiH u fudbalu.

Utakmica Borac - Radnik - SCsport.ba

Prvo poluvrijeme nije donijelo očekivano dobar fudbal i gledaoci nisu mogli vidjeti puno toga lijepog. Borac je imao nešto više od igre, ali kako je susret odmicao i gosti su se oslobađali pritiska i do odmora su sačuvali mrežu, piše “SCsport“…

Radnik je imao dvije odlične šanse na otvaranju drugog dijela preko Mekića i Okića, ali sreća je bila saveznik Borca koji je u tim trenucima bio pod velikim pritiskom gostujuće ekipe.

Do kraja su domaći ponovo imali više od igre, ali bez pravih šansi i kada se činilo da će ostati bez golova, Kunić je u 90. minuti iskoristio veliku grešku golmana Lučića za vrijednu pobjedu Borca 1:0.