Milan slavio protiv Udinesea: Bajić debitovao u Seriji A i zamalo šokirao domaćina

Danas su od 15 sati odigrana četiri duela 4. kola Serie A.

Milan - Udinese - SCsport.ba

Bajićev Udinese je gostovao kod ekipe Milana i doživio poraz od 2:1. Milan je preko Kalinića poveo u 22. minutu susreta, da bi u 28. preko Lasagne, Udinese stigao do poravnanja, piše “SCsport“…

Samo tri minute poslije, Kalinić svojim drugim pogotkom na utakmici dovodi Milan u novo vodstvo na utakmici, i ovim golom postavlja konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu od 61. minute priliku je dobio i Riad Bajić, a bh. internacionalac je samo nekoliko minuta nakon ulaska odličnim udarcem zaprijetio Donnarummi, međutim lopta odlazi malo iznad prečke Milanovog gola.

Do kraja susreta nije bilo promjena te je utakmica završena rezultatom 2:1.

Vrijedi istaći da je Bajiću ovo bio debitantski nastup u Serie A.