Bajić sa dva gola odveo Konyaspor u finale Kupa Turske

Atiker Konyaspor je večeras u drugom meču polufinala Kupa Turske na “Torku Areni” u Konyi sa dva gola reprezentativca Bosne i Hercegovine Riada Bajića izborila plasman u finale, javlja Anadolu Agency.

Riad Bajić - AA

Nakon poraza od 2:3 u prvom meču, Konyaspor je večeras sa 2:0, ipak, uspio upisati vrlo značajnu pobjedu.

Golove za domaći tim je postigao Bajić, i to u 18. minuti iz jedanaesterca i u 57. minuti.

U drugom polufinalnom meču sutra u 19.45 sati se sastaju Fenerbahče i Basaksehir. Prvi meč je završen, rezultatom 2:2.

Finale Kupa Turske će se igrati 28. maja.