Pjanić pogodio u pobjedi Juventusa protiv Atalante

Juventus je pobjedom protiv Atalante na Juve osigurao plasman u 1/4 finala Kupa Italije, a oni su na svom terenu slavili rezultatom 3:2.

Miralem Pjanić - SCsport.ba

Prvi gol na meču postigao je Paulo Dybala sjajnim šutem sa 16 metara, da bi na 2:0 za Staru damu povisio Mario Mandžukić golom u 34 minuti, piše “SCsport“…

Gosti se nisu predavali, pa su u 72. minuti preko Konka smanjili rezultat na 2:1, da bi samo tri minute poslije Mirelem Pjanić s bijele tačke povećao rezultat na 3:1.

Do kraja meča gledaoci su vidjeli još jedan gol, a on je postigao debitant u redovima gostiju Latte Lath u 81. minuti.

Miralem Pjanić na terenu je proveo 81. minuti kada je umjesto njega na teren ušao Bonucci.