Novi poraz Palerma, Jajalo igrao cijeli meč

U posljednjem susretu 11. kola italijanske fudbalske Serie A, Cagliari je na Santa'Eliji sa 2:1 pobijedio Palermo.

Palermo - SCsport.ba

Utakmica je riješena u drugom poluvremenu kada su domaći u rasponu od 53. do 64. minute postigli dva brza pogotoka, a dvostruki strijelac bio je Dessena.

Palermo je deset minuta prije kraja uspio da smanji preko Nestorovskog, ali bilo je to sve od gostiju sa Sicilije koji su ostali pretposljednji sa šest bodova, a Cagliari je skočio na deveto mjesto sa 16 bodova, piše “SCsport“…

U početnom sastavu Palerma našao se i bh. reprezentativac Mato Jajalo koji je na terenu prveo svih 90 minuta.