Messi s penala pogodio za veliku pobjedu Barcelone

U pravoj fudbalskoj ljepotici na Mestallaji Barcelona je golom u 93. minuti Lea Messija s penala stigla do velike pobjede protiv Valencije rezultatom 2:3.

Leo Messi - SCsport.ba

Barcelona je povela u 22. minuti, a strijelac za Katalonce bio je Leo Messi. Aktuelni prvaci Španije su nastavili s napadima, ali nisu uspjeli doći do novog gola, piše “SCsport“…

Za domaće je u igru na poluvremenu ušao bivši igrač Barcelone Munir El Haddadi koji je nakon sedam minuta odmah pogodio i donio izjednačenje svojoj ekipi.

Do punog preokreta Šišmiši dolaze u 56. minuti kada Rodrigo postiže gol za 2:1. Međutim, Barcelona iako šokirana s dva brza gola koja je primila u 62. minuti dolazi do gola, a strijelac je bio Urugvajac Luis Suarez.

Do kraja susreta viđeno je puno prilika na obje strane, a onda Leo Messi u 93. minuti s bijele tačke donosi pobjedu Barceloni i velika tri boda.