Zukanović odigrao cijeli meč u remiju sa Milanom

Fudbaleri Chieva i Milana remizirali su (0:0) u utakmici 25. kola talijanske Serije A.

Ervin Zukanović - Maidirecalcio.com

Već u osmoj minuti susreta Destro je propustio odličnu stopostotnu šansu budući da je njegov udarac odbranio Albano Bizzarri, piše “Sport.ba“.

Osam minuta kasnije nova šansa za Rossonere koju je propustio Daniele Bonera, a ponovo je bio siguran Albano Bizzarri.

Posljednju veliku šansu u prvom dijelu Milan je imao u posljednjim trenucima prvog poluvremena kada je šut Destra otišao preko gola.

Tri minute u drugom poluvremenu su bile dovoljne za Rossonere da naprave novu priliku kada je Keisuke Honda pogodio prečku.

Prvu šansu domaća ekipa je imala u 70. minuti susreta kada je Alberto Paloschi šutirao, ali je Diego Lopez odličnom reakcijom odbranio njegov udarac.

Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata, te je ostalo 0:0, a naš reprezentativac Ervin Zukanović je odigrao svih 90 minuta za svoj Chievo i svoj posao je odradio vrlo dobro.