Odlične vijesti za Baždarevića: Edin Višća ponovo strijelac!

Ekipa Trabzonspora slavila je danas sa 3:2 protiv ekipe Basaksehira u okviru fudbalskog prvenstva Turske.

No image - Haber.ba

U prvih pola sata ighralo se sjajno na obje starne pa su gledaoci u tom periodu vidjeli čak četiri gola.

Igrala se 14. minuta kada Ekici dovodi Trabzon u vodstvo. Ipak samo četiri minute kasnije Takdemir pogađa za izjednačenje.

U 24. minuti Ekici je asistirao a Yilmaz pogodio za novo vodstvo Trabzonspora.

Samo dvije minute kasnije Ucar asistira, a naš reprezentativac Edin Višća pogađa za novo izjednačenje. To je bio i rezultat prvog poluvremena.

Ipak u 53. Hurmaci pogađa na asistenciju Constanta za konačnih 3:2.