Real Madrid rutinskim slavljem nad Deportivom zadržao vrh Priemere

Real Madrid je tjedan dana nakon debakla na Vicente Calderonu upisao novu pobjedu u španjolskom nogometnom prvenstvu.

Real Madrid - Nezavisne.com

Na svom Bernabeuu Kraljevi su u 23. kolu Primere svladali Deportivo s 2:0 i zadržali vrh poretka i nakon ovog kola.

Goste iz La Corune načeo je Isco u 22. minuti, nakon duge akcije Španjolac je lijepo pogodio sa 16 metara., a posao je dovršio Benzema golom u 73. minuti, francuski napadač je mirno prebacio vratara kad je izašao sam pred njega, prenosi “Hina”.

Real je tako i bez nekolicine prvotimaca upisao 19. pobjedu u Primeri i može se početi pripremati za okršaj sa Schalkeom u osmini finala Lige prvaka, koji je na rasporedu u srijedu.