Fudbal

Štimac prišao Rahimiću: “Šta je Ibro, hajmo se ja i ti pobiti”

Nakon završetka utakmice između Veleža i Zrinjskog došlo je do opšteg haosa na terenu Stadiona Rođeni.

Sve je kulminiralo kada je kapiten Zrinjskog Nemanja zakuhao sa trenerom Veleža Ibrom Rahimićem, a na snimku Vijesti.ba može se čuti kako mu govori: “Bolji smo duplo od vas, zato vas dobijamo”.

View this post on Instagram

A post shared by Vijesti.ba (@vijesti.ba)


Prije toga su fudbaleri Zrinjskog slavili pjevajući pjesmu u kojoj stadion Veleža nazivaju “livadom”, što je revoltiralo domaće igrače, ali i navijače.

Dok su neredi trajali, trener Zrinjskog Igor Štimac je prišao treneru Veleža Ibri Rahimiću i u pomalo šaljivom tonu mu rekao: “Šta je Ibro, hajmo se ja i ti pobiti”. Štimac je na ovaj način želio smiriti strasti, jer se vidi kako se potom zagrlio sa svojim kolegom na drugoj strani,pišu Vijesti

Međutim, njegov kapiten Nemanja Bilbija nije bio tako raspoložen jer je razmijenjivao prijetnje sa trenerom Veleža, što se može jasno čuti na našem snimku.


NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo portala Haber.ba i portal Haber.ba ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.

Facebook komentari

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije portala Haber.ba. Molimo autore komentara da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Haber.ba zadržava pravo da obriše komentar bez prethodne najave i objašnjenja - Više o Uslovima korištenja...
Na vrh