Rukomet

Nevjerovatan poraz Hrvatske od Slovenije u borbi za bronzanu medalju

Slovenija je osvojila treće mjesto na Svjetskom prvenstvu u rukometu nakon nevjerovatnog preokreta i velike pobjede nad Hrvatskom rezultatom 31:30.

Hrvatska / Slovenija - Sportske.ba

Slovenci su poveli na početku meča, međutim kako je vrijeme odmicalo Kauboji su preuzimali kontrolu kako nad igrom tako i rezultatom. Prvo poluvrijeme je okončano vodstvom Hrvatske 18:13.

Na startu nastavka Hrvatska je vodila 23:16 nakon gola Duvanjka i tada se činilo da je utakmica završena. Međutim izabranici Veselina Vujovića se nisu predavali te su mic po mic stizali rezultat, a golom Cingesera na dva minuta prije kraja izjednačili su na 29:29, pišu “Sportske“…