Košarka

Mirza Teletović solidan u pobjedi Bucksa

Mirza Teletović odigrao je solidan meč u pobjedi Milwaukee Bucksa protiv LA Lakersa rezultatom 103:107, a bh. košarkaš postigao je pet poena.

Mirza Teletović - SCsport.ba

Da su veliki favoriti u ovom meču, Bucksi su pokazali već na samom početku meča, a u prvoj četvrtini prave razliku od sedam poena, da bi do poluvremena razlika između njih i Lakersa bila 15 poena.

U trećoj četvrtini domaća ekipa se vratila u meč, da bi u posljednjoj pokušala stići i do pobjede, ali je ipak na kraju poražena.

Mirza Teletović na parketu je proveo 22-23 minute, a u tom periodu uspio je pogoditi pet poena, napraviti pet skokova i na sve to dodati jednu asistenciju.

Najefikasniji igrač na meču bio je košarkaš Milwaukeea Middletson koji je ubacio 30 poena, četiri više od Antetokounmpoa koji je ubacio 26, piše “SCsport“…